Sponsorlu Bağlantılar

Albüm Plaket

Albüm Plaket

Genel olarak metal üzerine çeşitli malzemeler kullanılmak aracılığı ile baskı yapılıp ahşap veya kadife kutu üzerine direkt olarak yapıştırılarak imal edilen ürüne plaket denir. Tamamen kişisel tercihe göre farklı renk ve yazılar kullanılarak baskı yapılır ve bu şekilde üretime hazır bir hale gelir.

Günümüz dünyasında oldukça yaygın bir kullanım alanı bulan plaket, aynı zamanda birçok kimse için oldukça anlamlı bir ödül konumundadır. Çoğu zaman özel bir başarı veya tanınma için verilen bu ürün, bu yönüyle hem önemli bir hatıra öğesi hem de hoş bir ödüldür. Genel anlamda metal, ahşap, cam, akrilik veya plastik malzemeler kullanılarak yapılan bu ürün, özellikle gravür, lazer baskı veya kabartma teknikleri kullanılarak kişiye özel bir hale getirilmiş olur.

Plaket, genellikle belli bir alanda başarı sahibi olan ve bu başarı sonucu ortaya konulan katkılar sonucunda takdir edilen kimselere, kurumlara veya organizasyonlara verilir. Birçok farklı alanda kullanım alanı bulan plaketin birçok farklı çeşidi vardır. Bunlardan birisi de özellikle organizasyonların ve şirketlerin çoğunlukla tercih ettiği plaket modeli olan albüm plaket modelidir. Bu plaket, metal fasetli olması sebebiyle büyük bir şıklık ve kalite sağlar. Albüm plaketle ilgili her detay, tamamen kullanıcının kişisel zevk ve tercihlerine bağlı kalınarak üretilmiş olur ve sonrasında istenilen adrese vakit kaybetmeksizin sorunsuz bir şekilde kargolanır.

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu