Sponsorlu Bağlantılar

Altın İğne Nedir? Altın İğne Tedavisi Nasıl Yapılır?

Altın İğne Nedir? Altın İğne Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cilt bakımına önem veren kişilerin kullandığı yöntemlerden biride altın iğne tekniğidir. Bu teknik kişilerin gençleşmek ve güzelleşmek için tercih ettikleri bir uygulamadır. İzmir altın iğne seanslar şeklinde verdiği hizmetler ile cildin daha parlak ve genç görünmesine yardımcı olur. Yaşa ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte zamanla pürüzler, kırışıklıklar ve yaşlanmalar meydana gelir.

Bu durumdan rahatsızlık duyan bireyler için İzmir hydrafacial tekniği ile müdahale edilebilir. Ağrısız ve acısız bir uygulama olan bu teknik ile kişiler istediği görünüme sahip olabilirler. Pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olmak isteyen kadın erkek tüm kişiler için İzmir lazer epilasyon hizmeti ile etkili sonuçlar elde edilir.

Altın İğne Tekniği Hangi Durumlarda Yapılır?

Başarılı bir cilt yenileme tekniği olan altın iğne uygulaması her yaştan kişilerin faydalanabileceği bir bakım işlemidir. Bu teknik yüz bölgesinde ve vücudun diğer rahatsızlık veren bölgelerinde güvenle kullanılan bir yöntemdir. Kullanılan cihaz cildin üst yüzeyine zarar vermeden alt katmanlarda verilen ışınlar ile iyileşmeler görülür.

Altın iğne tekniği yaşa bağlı faktörler onucu oluşan çizgi ve kırışıklık işlemlerinde kullanılabilir. Kaza ve darbe sonucu meydana gelen yara izlerinde kullanılabilir. Vücutta hamilelik dönemin ve sonrasında görülen sarkmalarda, zayıflama ile meydana gelen sarkmalarda, akne, sivilce izlerinde ve cilt lekelerinde uygulanabilir. Bu yöntemle canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlanır.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Ağrısız bir yöntem olan altın iğne tekniği birçok cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kişilerin rahatsız oldukları bölgelerde yapılan cilt düzeltme ve gençleştirme tekniğidir. Bu hizmet seanslar şeklinde yapılır ve ortalama 30 ile 45 dakika arasında değişir. Franksiyonel radyo frekans aleti ve altın iğne uçları ile işleme başlanır.

Cilt katmanının alt kısımlarına kontrollü bir şekilde radyo dalgaları verilir. bu işlemin süresi 35 dakika boyunca devam eder. Ardından ciltte bazı kızarıklıklar meydana gelebilir bu gayet normaldir ve birkaç saat sonra kendiliğinden kaybolurlar.       Bu ilk seanstan sonra işlem gören

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Özel bir yöntem olan hydrafacial tekniği ile cilt yenilenmeye çalışılır. Bu teknik sırasında cildin ihtiyaç duyabileceği tüm bakımlar yapılır. Bu uygulama neticesinde cilt parlak, genç, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme sahip olur. Hydrafacial uygulaması sırasında öncelikle cilt temizlenmeye çalışılır. Yapılan arındırma sonucu gözenekler açılır. Ardından cildi çeşitli medikal ürünler ile beslenmeye çalışılır.

Daha sonra ise solüsyon denilen madde cilde verilir ve bu maddeye şok etkisi yaratılarak ciltte kalması sağlanır. Bu yöntem ile ölü hücreler yeniden onarılmaya çalışılır. Böylece yıpranan kollajen lifleri yenilenmeye çalışılır. En son aşamada ise LED terapi denilen yöntem uygulanır.

Lazer Epilasyon Nedir ve Fiyatları 2020

Lazer epilasyon uzmanların tavsiyesi üzerine artık yoğun bir şekilde kullanılan bir tekniktir. Bu teknik sırasında vücudun istenmeyen bölgelerinde çıkan tüm kıl ve tüylere müdahale edilir. klasik yöntemlerle alınan kıl ve tüyler yeniden çıktığı için insanlar artık kesin çözümlere başvuruyorlar. Lazer epilasyon bu konuda oldukça başarılı ve kesin sonuçlar ile rahatsızlık veren kıl ve tüylere kesin olarak son veriliyor.

Doğru lazer epilasyon cihazı kullanımı insanlarda memnun edici etkiler yaratır. Lazer epilasyon ile yüz, kol ve bacaklar, koltukaltı bölgesi ve ense bölgesi gibi birçok bölgeye uygulanır. Özellikle kalın kıl özelliği bulunan bölgelerde daha hızlı cevap alınır. İzmir lazer epilasyon fiyatları 2020 yılı için güncellenerek hazırlanmıştır.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı