Sponsorlu Bağlantılar

Araç Yazılımları

Araç Yazılımları

Her marka aracın, bakımlarının daha kolay yapılabilmesi için chip tuning hizmetleri sunuyorlar. Bu hizmetleri ile motor kontrol ünitelerinde, her türlü ayarları yapıyorlar. Kullanılan araç yazılım seçenekleri ile performansı artırıcı ayarlar yapılabiliyor. Günümüzde, otomobillerde yakıt tüketimini azaltmak, motor gücünü artırmak için kullanılmaktadır.

Yazılım Değiştirme

Araba firmaları, her model için farklı yazılımlar kullanmakta ve araçlara standart özellikler yüklemektedir. Firma vermiş olduğu yazılım değiştirme hizmetleri ile her marka ve model araç yazılımlarında değişimler yapabiliyorlar. Ecumasters hizmetleri sayesinde üreticiler tarafından kısıtlanmış olan birçok özelliği açıyor ve araçların daha güçlü ve tasarruflu olmalarını sağlıyorlar. Deneyimli ve uzman personelleri ile geliştirilmiş tüm yazılım seçeneklerini kullanarak, araçlarda önemli değişiklikler yapıyorlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı