Sponsorlu Bağlantılar

Aras Kargo Gönderi Teslimi Süreci

Aras Kargo Gönderi Teslimi Süreci

Aras kargo gönderi sorgulama aşamaları esnasında, gönderinin bulunduğu aracın canlı takibinin yapılabilmesi mümkündür. Kargo yetkilisinden de canlı olarak bilgi alınması, yetkilinin iletişim bilgilerinden yapılabilmektedir. Firma sorgulama esnasında bildirim alabilme imkanı sunmaktadır. Böylece kargo yetkilisinden gönderinizi komşunuza ya da başka bir adrese kargo teslimi yapmasını da isteyebilirsiniz. Bununla birlikte şubelere gelen gönderiler şubeden de teslim alınabilmektedir.

Adrese gelen kargoları zamanında teslim alabilmek için kargo takibinin yapılmasında fayda vardır. Gönderi sorgulama yapılarak teslimatın hangi gün ve saatte yapılabileceği öğrenilebilmektedir. Bu sayede verilen zaman çerçevesinde kargo görevlisini bekleyebilmek mümkündür. Kargo yetkilisi kargo sahibini evde bulamadığında gönderiyi tekrar şubeye götürmektedir. Böyle bir durumda şubeye gidilmesi gerekir.

Aras Kargo Takibi Süreci

Aras kargo takibi, şubeye gidemediğiniz durumlarda takip sorgulama sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Özellikle mezra, köy gibi yerlerde kargo teslimi şubeye yapılmaktadır. Aras kargo takibi şu yöntemlerle hızlıca yapılabilir;

  • Aras kargo hesap numarasıyla takip
  • Aras kargo telefon numarasıyla takip
  • Aras kargo fatura numarasıyla takip
  • Aras kargo takip numarasıyla takip

Aras kargo takip mesajı, firma tarafından kullanıcıya gönderilmektedir. Gönderinin yola çıktığı an, teslimat günü, gönderilen mesajlarla bildirilmektedir. Gönderinin teslim edileceği gün, teslimata çıktığı yönünde bilgi verilmektedir. Bunun yanında müşteri hizmetleri bölümüne firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. İletişim kısmındaki telefon numarasından firmaya ulaşarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcisinden gelecek cevabı bekleyebilirsiniz.

 

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -