Sponsorlu Bağlantılar

Başarılı Ve Kültürlü Yeni Nesiller İçin Eğitim

Başarılı Ve Kültürlü Yeni Nesiller İçin Eğitim

Web sayfası başarılı ve kültürlü yeni nesiller için eğitim veren üniversitenin resmi sayfası olarak hizmet veriyor. Sayfada Gaziantep’te eğitim veren üniversitenin tanıtımı yapılıyor. Aynı zamanda üniversite öğrencilerinin online olarak ders seçimi veya ders notu öğrenme gibi işlemlerini yapması sağlanıyor.

Öğrenci Adayları İçin Bilgi Bölümü

Web sayfasında eğitimleri için üniversiteyi seçmeyi düşünen aday öğrencilerin bilgi alabilecekleri bölüm bulunuyor. Aday öğrenciler isimli bölümü inceleyen kişiler okulun taban puanları, tanıtım katalogları, verilen burslar, okul ücretleri ve üniversitenin resimlerini görebiliyorlar. Bu bilgiler sayesinde okula uygun olup olmadıklarının kararını verebiliyorlar.

Üniversitedeki Fakültelere Dair Bilgiler

Özel üniversite için hazırlanmış olan web sayfasında üniversitenin bünyesinde bulunan fakültelere dair bilgilerde yer alıyor. Öğrenci adayları fakültelerin linklerine tıkladıklarında ilgili fakülte için hazırlanan sayfaya ulaşıyorlar. Bu sayfada fakültenin bölümlerini, bölümlerin derslerini, akademik takvimlerini ve araştırma konularını öğrenebiliyorlar.

Aday öğrencilerin inceleyebilecekleri fakülteler arasında eğitim, yabancı dil ve sağlık bölümleri gibi fakülteler bulunuyor. Ayrıca adalet, anestezi, bankacılık, diyaliz ve ilk yardım bölümleri üzerine eğitim yapılan bir meslek okulu bulunuyor. Meslek yüksekokulu linklerine tıklayanlar da bu bölümlerle ilgili bilgilere açılan sayfadan ulaşabiliyorlar.

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı