Source Factor That Influences Persuasive Essay Filmischer Essay Typer Compare And Contrast Essay With Bud Not Buddy Creative Essay Ideas National 5 Brain Drain Gain Essay Help Language Analysis Essay Sample Vce Exams
Gündem

Beijing, kültür ve eğlence mekanlarına kapasite kısıtlaması getirdi

Beijing kenti yetkilileri, sinema ve tiyatro salonları ve internet kafeleri de dahil olmak üzere tüm yerel kültür ve eğlence mekanlarına, Kovid-19 salgınını kontrol amacıyla, kapasitelerinin ancak yüzde 75’i kadar seyirci ve ziyaretçi kabul etme zorunluluğu getirdi.

Beijing Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi sorumlusu Zhou Weimin, düzenlediği basın toplantısında kentin kültür ve eğlence mekanlarında Kovid-19’a karşı korunma ve kontrol önlemlerinin sıkılaştırdıklarını ve işletmecilerden tüm kurallara uymalarını istedi.

Öte yandan, Beijing’e gelecek olanlar 17 Kasım Çarşamba gününden itibaren Kovid-19 bağlamında daha sıkı kontrol önlemlerine tabi tutulacaklar. Kentte seyahat etmek isteyenler, bundan böyle, kente girişlerinde önceki son 48 saat içinde gerçekleştirilmiş PCR testlerinin ‘negatif’ sonuçlarını ve geçerli HES kodu ibraz etmek zorunda olacaklar.

Kaynak Çin Uluslararası Radyosu
Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı