Sponsorlu Bağlantılar

burnmedya.com

 burnmedya.com

 

Burn Medya, sosyal medya hesaplarına yönelik çalışmalarda bulunuyor. Site üzerinde başta Instagram olmak üzere Twitter, Youtube, Facebook ve Tiktok uygulamaları için yükseltme hizmetleri site üzerinden veriliyor.

 

Web sitesi üzerinden sosyal medya kullanıcıları, hiçbir şekilde şifre girmeden takipçi, beğeni, izleyici satın alabiliyorlar. Oldukça güvenilir olan site, uygun fiyatlı olarak çalışmalarda bulunuyor.

 

Gücenilir Takipçi Hilesi

 

Site, her uygulamaya özgü güvenilir takipçi satın alma hizmeti sunuyor. Her çeşit sosyal medya uygulamaları için takipçi hizmetleri veriliyor. Instagram takipçi satın al hizmeti de hem uygun fiyatlı hem de şifresiz bir şekilde sunuluyor. Kullanıcılar, sadece kullanıcı adlarıyla ınstagram beğeni satın al hizmetinden faydalanabiliyorlar. Sosyal medya hesaplarını yükseltmek isteyen herkes Burn Medya’yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı