Sponsorlu Bağlantılar

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları, halının kalitesine büyüklüğüne, firmaya göre farklılıklar gösterebilir. Fiyata etki eden bir diğer önemli etken ise halı ile kapatılacak alanın büyüklüğüdür. Kapatılacak alanın büyüklüğüne göre halı boyutu belirlendiği için fiyata entegre eden esas kısımlardan birisi de budur. Bu sebeple Cami Halısı Fiyatları birçok değişkenden kaynaklı farklılıklar gösterebilir. Cami Halısı Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ürünleri yerlerinde görebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kalite faktörü cami halısı fiyatlarını belirlemede en önemli etkenlerden birisidir. Kaliteli bir ürün pahalı olabilir ancak ucuz olan türevlerinden daha kullanışlı, daha sağlıklı ve daha iyi bir tercihtir. Bunun dışında kaplanacak alanın büyüklüğü de yine fiyata direk etki eden bir diğer etmen. Kaplanacak alan ne kadar büyükse kullanılacak halı miktarı da o kadar büyük oluyor.

Bu durum da haliyle fiyatın yükselmesine olanak sağlıyor. Bunların dışında seçtiğiniz cami halısının modeline göre de fiyat değişiklik gösterebiliyor. Örnek vermek gerekirse seçtiğiniz cami halısı modeline göre kullanılan hammadde değişebiliyor. Bu haliyle fiyata yansıyor. Bazı firmalarda her bütçeye uygun kaliteden ödün verilmemiş birçok model ve seçenek bulunmaktadır.

Cami Halıları

Aslında Cami Halıları denilince sadece halının camilerde kullanılanı olarak düşünülen Cami Halısı aslında nevi şahsına münhasırdır. Yani tamamen kendine özgü ayrı bir üründür. Kendine özgü ayrı bir ürün olmasının sebebi ise tek kullanım yerinin camiler olması dışında desen, renk, büyüklük ve kullanılan madde yoğunluğunun tamamen camilere uygun şekilde yapılması ve seçilmesidir.

Bu yüzden Cami Halısı diğer halı türlerinden kalın bir çizgiyle ayrılır. Kendi içerisinde de farklı modelleri ve şekilleri mevcuttur. Farklı modelleri görmek ve farklı modeller hakkında bilgi internet sitelerinde ürün görsellerine bakabilir, ürünleri yerlerinde inceleyebilirsiniz.

Cami Halısı Modelleri

Cami Halıları, ürün yelpazesi bakımından bizlere birçok seçenek sunuyor. Bunların genel olarak çeşitlenmesinin sebepleri kalite farkı, kullanım çeşitliliği ve desen tercihleri olarak sıralanabilir. Genel olarak model çeşitlerine bakacak olursak: Göbekli Cami Halısı, caminin merkezinde küresel benzeri işlemelerle oluşturulmuş desenleriyle göz alıcı dizayn sunan bir cami halıdır. Evimizde halılar nasıl önemlşyse ibadetlerimizi gerçekleştirdiğimiz camiler için de halılar aynı derecede önemlidir. Hem caminin ısınması için hem temizlik ve hijyen için hem de dini görevlerimizi yerine getirirken cami halıları oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Bu cami halısı ile camiler daha güzel görünecektir. Saflı Cami Halısı, bu cami halısı ile ise cemaatin safları belli olacak ve namaz ibadeti esnasında düzen tertip edilmesi kolaylaşacaktır. Camilerde kalabalık olan cemaati düzene sokmayı kolaylaştıran bu cami halısı da oldukça kullanışlıdır. Seccadeli Cami Halısı, bu cami halısı ise safları belirtmekle kalmıyor namaz ibadetini gerçekleştiren cemaatin her ferdine ait bir seccade yere serilmiş gibi desenlenerek cemaate ve cami eşrafına kolaylık sunuyor. Görsel olarak oldukça güzel duruyor.

Yün Cami Halısı, ise ısı yalıtımına katkı sağlıyor ve hammaddesi adından da belli olduğu üzere yünden oluşuyor. Bu şekilde hem daha konforlu hem de daha sıcak bir kullanım sunuyor. Natürel Cami Halısı, hammaddesinin doğallığı ile tasarım ve desenlerinin doğallığı ile estetik bir zevk, sağlık açısından da büyük faydalar sağlıyor.

Herhangi sentetik bir madde karıştırılmadan üretildiği için hem daha sağlıklı hem de doğal oluyor. Cami Halısı Modelleri yukarıdakiler gibi sıralanabilir. Bu farklı seçenek ve modellerdeki Cami Halısı Modelleri hakkında bilgi almak ve görmek ürünleri yerlerinde ziyaret edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı