Sponsorlu Bağlantılar

Ce Belgelendirme Hizmetleri

Ce Belgelendirme Hizmetleri

Avrupa Standartlarına uygunluk anlamı taşıyan CE Belgesi, ürünlerin tüm şartlara uygun olduğunu göstermektedir. Ürünlerin Avrupa Birliği ülkelerinde serbest bir biçimde dolaşabilmesi adına CE Belgesi almak zorunludur. Bu belgenin yetkili belgelendirme firmaları aracılığı ile temin edilmesi gerekmektedir.

CE Belgesi Nasıl Alınmaktadır?

CE Belgesi alabilmek için öncelikle bunun için yetkili olan bir kuruluşa başvuruda bulunmak gerekmektedir. Başvuru sonrasında sizden belli başlı evraklar talep edilmektedir. Bu evrakları eksiksiz olarak hazırlamalısınız. Evrakların hazırlanmasının ardından CE Belgesi almak istediğiniz ürün için şartları gösteren bir dosya oluşturulur. Bu teknik dosya içerisinde ürün ile ilgili gerekli tüm bilgiler detaylı olarak yer almaktadır. Teknik dosyanın hazırlanmasının ardından gerekli olan tüm testler ve analizler sırası ile yapılır.

Avrupa Birliği ülkelerine sunulacak olan tüm ürünler için CE Belgesinin alınmış olması gerekiyor. CE Belgesi birçok farklı kategoride alınabilmektedir. CE Belgesi olmayan ürünler hiç bir şekilde Avrupa Birliği ülkelerine giremez. Standart boyutlarda basılmakta olan CE Belgesine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı