Essay On Business Education And Training Must Promote Environmental Awareness Conclusion Boston Tea Party Essay Mario Kart 8 Thwomp Ruins Music Extended Essay Organizational Culture Free Essays On Capital Punishment People Who Write Essays For Students Practice Makes You Perfect Essay Formats
Gündem

Çelik, Kadınlar Günü’nü unutmadı

CHP Tunceli İl Başkanı Ali Mustafa Çelik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili mesaj yayınladı.
Çelik verdiği Kadınlar Günü mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kadınlar, gösterdikleri fedakârlık ve cefakarlıkları ile toplumumuzda çok kıymetli bir konuma sahiptirler. Geçmişten bugüne de kadınlar toplumların vazgeçilmez unsuru, temel direkleri olmuşlardır ve öyle de olmaya devam etmektedirler. Ve kadına değer verilen, kadınların yüceltildiği toplumlar her zaman için başarıya ulaşmışlardır. Aksi halde ise toplumlar, kaostan, kavgadan kopamamış ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşamamışlardır. Bu bilinçle her zaman için kadınların toplumumuzdaki önemini anlamalı, kadın erkek eşitliği konusunda bilincimizi geliştirmeli ve kadına yönelik her türlü şiddetin, aşağılamanın, hakaretin karşısında dimdik durmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı