Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Erzincan ve Erzurum il kongresine katıldı

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

Kimseyi dışlamadan kimseyi ötekileştirmeden imkanlarımızı seferber ederek insanlarımızı kökenine meşrebine mezhebine göre ayırmadan herkesi kucaklamaya çalıştık.

81 vilayetimiz hepsini ilçelerinden en ücra köylerine kadar 83 milyonun her birine mesajlarımızı ulaştırmaya gayret ettik.

Gece gündüz demeden çalıştık, kar gütmedik mücadele ettik milletimiz AK Parti ile beraber ilk kez 24 saat kapısını kendini açık tutan, derdi ile dertlenen sevincine ortak olan sıkıntılarına çözüm üreten halka hizmeti hakk’a hizmet olarak gören farklı bir zihniyete kavuştu.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla hareket eden tasavvur içindeyken, biz gece gündüz demeden özellikle çalıştık çalıştıkça milletimizde bize destek verdi.

Yeri geldi bölücü terör örgütünü açtıkları çukurlara gömdük, yeri geldi 15 Temmuz gecesi darbecilerle göğüs göğüse mücadele ettik.

Ak Parti’nin bu eşsiz başarısının sırrını öğrenmek istemeyenler aynaya bakıp kusuru kendilerinde aramak yerine hep başka yerlere baktılar.

Devletin valisine kaymakamına askerine ahlaksızca iftira atıyorlar, milletimizin canına kasteden teröristleri gösterdikleri sempatinin onda birini kendi vatandaşlarına duymuyorlar. Diyarbakır’da evlatlarını örgütten kurtarmak için nöbet tutan acılı annelere göstermiyorlar.

Bunun adı tam olarak 5.kol faaliyetidir. Türkiye’de muhalefetin böyle bir akıl tutulmasına yakalanması Türk demokrasi adına gerçekten endişe vericidir.

Bu iç karartıcı tablo mevcut CHP yönetiminin siyasi tükenmişliğinin en bariz göstergesidir. CHP Genel Başkanı bu siyasi tükenmişlikle yüzleşmek varken akla hayale gelmedik yöntemlerle AK Parti ve Cumhur İttifakına saldırmaktadır.

Bizim Türkiye’den başka vatanımız milletimizden başka sevdamız yok.

Yeter ki ülkemizin ayağına taş değmesin yeter ki aziz milletimiz dara düşmesin sıkıntıya girmesin yeter ki ezanlarımız susmasın bayrağımız inmesin gerisi sadece lafı güzaftır

Siyaset ancak millet için millete hizmet için yapıldığında anlamlıdır, siyaset hırs ve rant için değil vatana ve millete şükran borcunu ödemek için yapıldığında değerlidir.

Muhalefetin içine düştüğü çıkmaz bizim işimizi kolaylaştırmıyor bilakis üzerimize düşen yükü arttırıyor.

Türk siyasetini esir alan vizyonsuzluğa rağmen her gün bu ülke için hayal görmeye bu hayalleri gerçekleştirmeye gayret ettik. Bunun için başkaları ne yaparsa yapsın biz işimize bakacağız Türkiye için ne yapabiliriz ona bakacağız.

Bölgemizi bu dünyayı daha güvenli huzurlu daha müreffeh hale nasıl getirebiliriz ona bakacağız.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı