Dual Wage Earner Family Definition Essay How Do You Use Dialogue In An Essay Royal Commonwealth Essay Writing Competition 2013 Argumentative Essay About Education Pdf
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Organize Sanayi Bölgeleri Mesleki Eğitim Merkezleri Açılış Programı’nda konuşuyor

Erdoğan’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Ülkemizde üretimin ve istihdamın lokomotifleri haline gelen Organize Sanayi Bölgelerimiz bu proje ile eğitim alanında sorumluluk üstleniyor. Teori ile pratik başarı ile buluşturan eğitim-öğretimde kamu-özel dayanışmasını güçlendiren bu güzel projenin ülkemiz milletimiz öğrencilerimiz öğretmenlerimiz ve dünyamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Milli Eğitim Bakanlığımız ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızı projeye destek veren resmi özel tüm kuruluşlarımızı gönülden tebrik ediyorum.

2002’den itibaren tarihimizin en büyük ivmesini yakalamış olsak da Türkiye’nin kalkınma sanayileşme ve üretim kabiliyetini artırma mücadelesi çok daha eskilere dayanır.”

Ayrıntılar geliyor…

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı