Sponsorlu Bağlantılar

Damar Tv’de Mesajlarınız Yayınlansın

Damar Tv’de Mesajlarınız Yayınlansın

Arabesk kanal denildiğinde ilk akla gelen kanal olan damar tv size özel mesajları yayınlıyor. Siteye ulaşarak damar tv ve uydudan yayın yapan diğer kanallarda arkadaşlık isteğinize yönelik mesajlarınızı yayınlatabilirsiniz. Bu özel sitedeki paketleri tercih ederek uydu kanallarında kayan yazılar üzerinde mesajlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Uydu Kanallarından Sevgili Bulun

Sevgili, arkadaş ve dost bulmak için siteye ulaşabilirsiniz. Farklı sms paketlerinden dilediğinizi tercih ederek, tüm dünyaya duyurmak istediğiniz mesajınızı iletebilirsiniz. Birbirinden özel uydu kanallarında telefon numaralarınızın görünmesini sağlamak için siteye ulaşabilirsiniz. Tüm telefon operatörlerini kullanabilir ve iletmek istediğiniz metni site aracılığıyla uydu kanallarına gönderebilirsiniz. Özel ve güzel arkadaşlıklar kurmak için tv kanallarında mesajlarınızı görünür hale getirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı