Sponsorlu Bağlantılar

Denetim Hizmetleri

Denetim Hizmetleri

Uzunz yıllardır denetim hizmetleri veren TÜRCERT firması kalite standartları kapsamında müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Denetim hizmetleri ürün maliyetini düşürmeye ve kaliteyi kontrol etmeye yarar.

 

TÜRCERT tarafından verilen bir diğer hizmet seçeneği muayene olarak bilinmektedir. Muayene hizmeti, ürün ve ekipmanların yasal düzenleme esaslarına uygun yapılıp yapılmadığı ile ilgidir. Firmanın verdiği bu hizmet sayesinde, ürünün geçerli kalite standartlarına uygunluğu kontrol edilir.

 

Muayene Hizmetleri

TÜRCERT bünyesinde müşterilerin kendi ürünleri için alabilecekleri muayene hizmeti yabancı standartlara uygun bir şekilde yapılır. Muayene işlemleri;

-Kaldırma ve iletme ekipmanları

-Iş makinaları

-Basınçlı kaplar ve kazanlar

-Elektrikli ekipmanlar

-Mekanik tesisat gibi alanlarda yapılır.

Tahribatsız muayene hizmeti sayesinde makinaların orjinal parçalarına herhangi bir zarar gelmez. Bu açıdan müşterilerin TÜRCERT firmasından almış olduğu hizmet, müşteri memnuniyeti geri dönüşünü mümkün kılar. Muayene sırasında ürün ya da ekipmanın kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet verebileceğine kanaat getirilirse bu ürünün sektörde kullanımı söz konusu olur. Firmanın verdiği diğer hizmetler arasında belgelendirme de yer almaktadır. Muayene işleminden sonra ürüne yönelik belgelendirme yapılır.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı