Follow A Leader Essay I Am Chapman Campaign Essay Examples Euthanasia Essay Conclusion Generator The Robber Barons Essays Essays Chrysanthemums John Steinbeck Theme What Being Australian Means To Me Essay About Myself
Ekonomi

Dinamik Isı’dan maddi duran varlık alımı

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, şunlar dile getirildi:

”Firmamız KAP’ta yayınlanmış olan halka arz izahnamesinde yeni yatırımlar ve kapasite artışı için makina ve teçhizat almayı planlamış ve halka arz gelirinin yüzde 45’ini bu amaçla ayırmıştır. Planlanmış olan üretim makinaları, yeni inşa edilecek olan fabrika binasına kurulacaktır. Bu amaçla 20.000 metrekare alana sahip sanayi arsası satın alınmıştır. Taşınmaz, Tire İbni Melek OSB Mah. 1730 ada, 5 nolu parselde ve Tire Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 1730 ada 11 parselde bulunan Polietilen Üretim Tesisimize 50 metre mesafede olup, aralarında bir adet komşu parsel bulunmaktadır.
31.10.2020 tarihine kadar tapu devir işlemlerinin tamamlanması planlanan satın alma işlemi firma özkaynaklarından karşılanacaktır. Söz konusu alım, Tire Organize Sanayi Bölgesi’nden bir metrekaresi 247,50 TL olmak üzere toplam 4.950.000 TL’ye gerçekleşmiştir.”

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı