Ekonomi

Emlak Konut projelerinin kısmi geçici kabulü

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin Başkent Emlak Konutları 1. Etap ile TEM 34 Tahtakale projelerinin kısmi geçici kabulü yapıldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”Şirketimiz projelerinden Kalyon İnş. San. ve Tic. A.Ş taahhüdü altında bulunan Ankara Başkent Emlak Konutları 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri’nde (Başkent Emlak Konutları) 29404 ada 2 parsel dini tesisin (projedeki son kısım) kısmi geçici kabulü yapılmış olup, kısmi geçici kabul tutanağı 15.01.2021 tarihinde onaylanmıştır.

– TEM 34 Tahtakale projesi

Şirketimiz projelerinden Ak Yapı-Eşbah Ispartakule Ortak Girişimi taahhüdü altında bulunan İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nde (TEM34 Tahtakale) 670/1 ticaret parseli ve bu parsele ait altyapı ve çevre düzenleme işlerinin kısmi geçici yapılmış olup, kısmi geçici kabul tutanağı 15.01.2021 tarihinde onaylanmıştır.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı