University Of Texas Austin Transfer Essay Hump Shaped Relationship Definition Essay Essay Language Turkmen Turkish Comparison Essay Essay Examples University Application
Ekonomi

Etiler Gıda’da pay alım teklifi

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş, gönüllü pay alım teklifine ilişkin bildirim yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”7 Ekim 2021 tarihli özel durum açıklamasında belirtildiği üzere Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği kapsamında Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin sermayesini temsil eden halka açık diğer payların sahiplerine Mehmet Hilmi Soylu ve İzettin Kaplan tarafından yapılacak gönüllü pay alım teklifine ilişkin pay alım teklifi bilgi formu, kurul karar organının 04.11.2021 tarih ve 56/1631 sayılı kararı ile onaylanmıştır.
Pay alım teklifi fiyatı, pay alım teklifine konu Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş paylarının satışına ilişkin anlaşma sağlandığı 24.05.2021 tarihinden önceki 6 aylık dönem içinde oluşan günlük düzeltilmiş ağırlıklı ortalama borsa fiyatlarının aritmetik ortalaması 1 TL nominal değerli pay için 5.33 TL olarak kesinleşmiştir.
Fiili pay alım teklifi süresi 10 iş günüdür. Pay alım teklifi 11.11.2021 – 24.11.2021 tarihleri arasındaki iş günlerinde gerçekleştirilecektir.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı