Gündem

Garanti BBVA’dan TEMA Vakfı’na 1 milyon fidan bağışı

Garanti BBVA Türkiye’nin farklı noktalarında gerçekleşen yangınlardan kaynaklı kayıplardan dolayı TEMA Vakfı’na 1 milyon fidan bağışı yaptı. Garanti BBVA’dan yapılan açıklamada;

“Garanti BBVA olarak, ülkemizin farklı noktalarında gerçekleşen yangınlardan kaynaklı kayıplarımızdan dolayı büyük üzüntü duyuyor, yaşanan acıları yürekten paylaşıyoruz.

Ülkemiz ormanlarının kaybının doğuracağı vahim sonuçların bilinciyle meydana gelen tahribatı bir nebze giderebilmek adına TEMA Vakfı’na 10 milyon TL tutarında 1 milyon fidan bağışlayarak sürece destek olurken, Türkiye Bankalar Birliği’nin açtığı kampanyaya da katılıyoruz. Bu konuda üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğimizi de beyan etmek isteriz. 

Ayrıca yangından etkilenen bölgelerdeki müşterilerimizin bankacılık işlemleri kapsamında da desteğimizi sürdürüyoruz.

Bir  kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralananlara acil şifalar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı