Sponsorlu Bağlantılar

Hırka Seçiminin Püf Noktaları

Hırka Seçiminin Püf Noktaları

Hırka seçimi yapmak için öncelikle yazlık mı, kışlık mı, mevsimlik mi, bir hırka seçeceğinize karar vermelisiniz. Yazlık hırka almak istiyorsanız kullanışlı olmasına, bayan elbise üzerine de uygun ince hırkalar olmasına özen gösterebilirsiniz. Kışlık hırka almak istiyorsanız içinizi ısıtacak sıcaklıkta olmasına, uzun, yumuşacık olmasına dikkat etmelisiniz.

Mevsimlere Göre Hırka Seçimi

Daha sonra ilkbahar veya sonbahar gibi mevsim geçişlerinde kullanmak için bir hırka almak istiyorsanız beraber bu hırkaların özelliklerine bakalım. Öncelikle mevsimlik hırka alırken kalınlığına, yumuşaklığına dikkat etmelisiniz, üzerinize bir şey giymeden de sizi dışarda üşütmeyecek pamuklu bir hırka olmalıdır.

Eğer cep kullanmayı seven biri iseniz hırkanın cepli olmasına, cebi var ise kullanılabilirliğine bakmalısınız. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu hırkanın düğmeleridir. Önce nasıl bir hırka aradığınıza karar vermelisiniz, düz düğmesiz hırkalar mı tarzınıza daha uygun yoksa ufak ya da iri düğmeli hırkalar mı? Buna karar verdikten sonra düğmelere dikkat ederek satın alabilirsiniz. İstediğiniz çeşit hırkalar birçok bayan butik mevcuttur.

Çeşit çeşit hırka modellerine sahip olan https://zeramoda.com/  adresinden aradığınız gibi bir hırka bulabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı