Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Geri dönüşümün önem kazandığı günümüz şartlarında en önemli konu üretim haline geldi. Demir, bakır, alüminyum, sarı, kurşun ve plastik gibi hurdacı seçenekleri ham madde konusunda önem kazanmaya başladı. Hurdacılıkta da geri dönüşümü mümkün olan bütün ham maddeler uygun fiyat seçenekleriyle alınıyor.

 

Alım işlemlerinin seri bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden hurda ekibi alımlarda kilo veya ton bazlı hareket ediyor. Hurda demir fiyatları kilo bazlı hesaplanıyor. Ton bazlı satışlarda firma özel fiyat verebiliyor ve özel servis seçenekleri sunuyor. Özel servis adresinize gelerek ham maddeyi yerinden alıyor ve anında ödeme yapıyor. Metal borsası her zaman için alım işlemi gerçekleştirdiğinden firma alımları peşin yapıyor.

 

Trafo Fiyatları 2020

 

Satış işlemlerinde yüksek fiyat seçenekleriyle çözüm üreten şirket her gün değişen metal fiyatlarını fiyat listesine yansıtıyor. Şeffaf fiyat politikasıyla müşterinin beklentisine uygun şekilde hurda alım işlemi gerçekleştiriyor. Güvenilir ve pratik hurda alım seçenekleriyle herkes için gelir kaynağı oluşturan şirket 7/24 çözüm üretiyor. Günün her saatinde krom, akü, kablo ve ikinci el trafo konusunda firma çözüm üretiyor.

 

 

Paslanmış, kullanılmaz halde veya yeni kategorisindeki bütün hurdalar uygun fiyata alınıyor. Makina alımlarında ise fiyatlandırma işlemi makinenin durumuna göre belirleniyor. Yeni ve kullanılabilir makinalar veya kullanılmaz haldeki makineler uygun fiyat seçenekleriyle paraya dönüştürülüyor. Herkes için gelir kaynağı olan hurdacılık ülke ekonomisi için de önemlidir.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı