Sponsorlu Bağlantılar

Huzurlu bir yuva, sım sıcacık ortamlar Gözeller İnşaat’ta.

Huzurlu bir yuva, sım sıcacık ortamlar Gözeller İnşaat’ta.

Konya İnşaat’ta ve Konya’da Emlak’ta Gözeller İnşaat farkını her zaman yaşayacaksınız.

Bugüne kadar hayata geçirdiği 50’ye yakın projede huzuru ve güveni ortaya koyan Gözeller İnşaat, sizlere iyi bir gelecek sunmak için çaba sarf etmektedir.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe modern mimarinin hayata geçiren Gözeller İnşaat, projelerinde mimariyi, konumunu, tasarımını ve güzelliği ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Gözeller İnşaat’ta konforun yerini bulacaksınız.

Daire için mimarilerinde ve tasarımlarında stres yaşamadan yaşamınızı sürdürecek ve günün yorgunluğunu keyif sürerek atacaksınız.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe şehrin en yeni ve en gözde mekânlarında projelerinin hayata geçiren Gözeller İnşaat, projeleri tüm sosyal ve kültürel imkanları bir arada bulundurmaktadır. Hayalleriniz Mimarı, kaliteli yaşamın tek adresi olan Gözeller İnşaat, Gözeller City Sitesi sahiplerini bekliyor.

Sadece Gözeller City sitesinde değil şimdiye kadar ki bütün projelerinde depreme dayanıklı, yerden Isıtma, kapalı otopark ve açık otopark, yeşil alan, çocuk oyun alanları, süs havuzu, kamelyalar, güvenlik, kamelya sistemlerini hayata geçiriyor.

Gözeller İnşaat’ın bütün projelerinde kendinizi özel hissedeceksiniz.  Projelerde şehrin her noktasına ulaşabileceğiniz bir yerde inşa ediliyor.

Projelerde 7/24 Güvenlik Hizmetlerine yer verilmiş ve sadece sizlere özel kapalı otoparklar oluşturulmuş.

Gözeller City inşaatında iş güvenliği işçi sağlığı konusunda oldukça dikkatli davranan Gözeller İnşaat, yine ses getirecek projelerin altına imza atacak.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı