Sponsorlu Bağlantılar

İkinci El Eşyaların Değerinde Alımı

İkinci El Eşyaların Değerinde Alımı

Firma İstanbul ve Kocaeli’deki ikinci el eşya alanlar arasında bulunuyor. Uzun süredir bu alanda çalışan firma kullanmış oldukları ikinci el eşyaları satmak isteyen kişilerin ellerinde bulunan eşyalarını değerinde alıyor. Eşyaların alımını gerçekleştirdikten sonra da sahiplerine nakit ödeme yapıyor.

Alım Yapılan İkinci El Eşyalar

Günümüzde ikinci el eşya olarak kabul edilen çok sayıda eşya bulunuyor. Bu eşyalar işlevini yitirmemiş ve kullanılabilir durumda olan eşyalar oluyor. Firma bu eşyalara uygun şekilde ücret ödeyerek kişilerin satış yapmasını sağlıyor. Firmanın alım yaptığı ikinci el eşyalar klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, televizyon, cep telefonu, koltuk takımı, ofis mobilyası ve kombi oluyor. Firma bu türdeki ürünleri İstanbul ve Kocaeli’nin pek çok semtinden alıyor ve ücretini ödeyerek tesisine götürüyor. Ellerinde bulunan televizyonlar için ikinci el televizyon alanlar arayan kişiler firmaya ulaşarak satış işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Bütçeye Uygun Eşya Satışları

İnsanlar sahip oldukları eşyaları satmanın yanı sıra ev eşyasına yüksek ücretler ödememek için ikinci el eşya satın almak isteyebiliyorlar. Firma bu kişilere ikinci el eşya satışını yapıyor. Kaliteli ve kullanılabilir durumda olan eşyaları firma bütçeye uygun fiyatlarla satıyor. Firmanın satışını yaptığı ürünler kesinlikle yıpranmış, bozulmuş ya da kullanılamayacak durumdaki eşyalar olmuyor. Aksine insanların ihtiyaçlarını giderebilecekleri eşyalar oluyor. Örneğin okumak amacıyla farklı şehre giden öğrenciler ucuz fiyatlarla ikinci el eşya satın alarak eğitim dönemleri boyunca bu eşyaları kullanabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Whatsapp’tan

İnsanların evlerinde kalabalık yapan ya da yenileriyle değiştirilmesi ihtiyacı taşıyan ikinci el eşyalarının alımını gerçekleştiren firma eşyalar için fiyat teklifini Whatsapp’tan veriyor. Bu işlem için insanlar öncelikle eşyalarının resmini firmanın Whatsapp numarasına atıyorlar. Bunun sonrasında firmanın bu alanda deneyimi olan elemanları eşyaları inceleyerek fiyat teklifi veriyorlar. İkinci el klima alanlar ya da diğer ürünleri için verilen teklifi kabul eden kişiler eşyalarının satışını gerçekleştirebiliyorlar. Firmanın eşyalar için fiyat teklifi en fazla 10 dk. içinde gerçekleşiyor. Sonrasında da alım ve satım işlemini tamamlıyorlar. Eşyaların adresten alınması içinde araçlarını göndererek alım işlemini tamamlıyorlar.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı