Gündem

İmplant Uygulamaları

İmplant Uygulamaları

Gerek çürükler gerekse de yaşın ilerlemesi sonucu diş kayıpları yaşanabiliyor. Besinleri rahat bir şekilde tüketmeye devam edebilmek için dişlerin yeniden yapılması gerekiyor. Günümüzde eksik dişlerin tamamlanması için en çok başvurulan yöntem ise implant tedavisi. Titanyum ile yapılan bu tedavi sayesinde dişlerinizi yeniden kazanabilirsiniz. Eğer 18 yaşını tamamladıysanız siz de firmaya implant yaptırabilirsiniz.

İmplant Yaptırmak Neden Önemli?

İmplant tedavileri sayesinde damağınızda boş kalan yerler sorunsuz bir şekilde doldurulur. Firmanın yaptığı implant tedavilerinde diğer sağlıklı dişlere hiçbir şekilde müdahalede bulunulmadan ağzınıza yeni bir diş ekleniyor. Firmanın implant fiyatları 2020 yılında da değişmeden 2019 yılındaki fiyat politikası üzerinden devam ediyor.

Kanal Tedavileri

Endodonti yani kanal tedavisi sayesinde dişlerinizi kaybetmeden uzun süre daha kullanabilirsiniz. Firmanın uyguladığı tedavide dişin çürük olan tarafları önce özel bir cihazla temizlenmekte daha sonra da boş kalan bölgeler doldurulmaktadır. Firmanın bu tedavide başarı oranıysa yüzde 90. Diş tedavi merkezinde dişinizdeki sorunların tam anlamıyla saptanması için son teknoloji röntgen cihazları da bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı