Gündem

İstanbul’dan Avrupa’ya Nakliye Hizmetleri

İstanbul’dan Avrupa’ya Nakliye Hizmetleri

Lojistik firması 2013 yılından beri İstanbul’dan Avrupa’ya nakliye hizmetleri veriyor. Avrupa ülkelerine nakliye araçlarıyla taşımacılık hizmetini veriyor. Taşımacılık alanında verdikleri hizmetler ülkelere göre değişiklik gösteriyor. Ancak firma tüm hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Nakliye hizmeti verdikleri ülkeler arasında İran, Belçika, Irak, Hollanda, Azerbaycan, İsviçre, İspanya ve Almanya nakliye hizmetleri yer alıyor.

Ülkelerin Her Şehrine Taşımacılık Hizmeti

Uluslararası nakliyat sektöründe 7 yıllık bir deneyimi olan firma taşımacılık hizmetinin kaliteli olması için profesyonel bir ekip çalışması yürütüyor.

Türkiye’den yurt dışında bulunan hizmet kapsamında bulunan ülkelere ait tüm şehirlere taşımacılık hizmeti veriyor. Verdiği hizmetler ise ülkelere göre değişebiliyor. Ülkeler için verilen hizmetler arasında depolama, gümrükleme, ithalat ihracat taşıma, paketleme, ekspertiz ve kargo taşımacılığı hizmetleri yer alıyor.

Firma bu hizmetlerin tamamını 24 saat veriyor. Örneğin Hollanda nakliye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler firmaya istedikleri zaman ulaşıp alacakları hizmet hakkında bilgi alabiliyorlar. Ev eşyalarının ya da diğer eşyalarının Hollanda’nın Amsterdam ya da diğer şehirlerine götürülmesini sağlıyorlar.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı