Sponsorlu Bağlantılar

IT Eğitimleri İle İş Verimliliği Artıyor

IT Eğitimleri İle İş Verimliliği Artıyor

Firma IT eğitimleri konusunda 25 yıldır hizmet veriyor. Bu hizmet sayesinde kişilerinin işlerinin verimliliğini artırmalarını sağlıyor. Ayrıca kişilerin aldıkları eğitimler sayesinde teknolojik imkanlardan yararlanmalarının yolunu açıyor. Teknoloji üzerine verdikleri eğitimler uzman eğitmen kadrosu sayesinde verimli bir şekilde geçiyor. Üstelik bu eğitimleri almak isteyen kişilerin eğitim kurumuna gitmesine gerek kalmıyor. Online yaptıkları bağlantı ile eğitimlere katılabiliyorlar. Ayrıca kişiler katıldıkları eğitimler sonrasında sertifika sahibi oluyorlar.

Verilen Eğitim Çeşitleri

Eğitim akademisi tarafından verilen eğitimler üç ana grupta bulunuyor. Bunlar virtual, uzmanlık ve vendor eğitimleri oluyor. Kişiler bu eğitim çeşitlerinden birisini seçerek eğitimleri inceleyip seçim yapabiliyorlar. akademi tarafından verilen 700 üzerinde eğitim bulunuyor. Bu eğitimlerin süreleri ve şartları da eğitime göre değişiyor. Python eğitimi almak isteyenler vendor eğitimleri bölümünden eğitim türü seçerek başvuru yapabiliyorlar. Bu eğitim genellikle 4 gün sürüyor. Eğitim sonunda kişiler pyhton programlama dili hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

İngiltere Ofislerinden Eğitim

Akademi çalışanlar ve kendini geliştirmek isteyenler için verdiği 700 üzerinde eğitimi İngiltere’de bulunan eğitmenler aracılığıyla veriyor. İşin uzmanı olan bu eğitmenler yazılım ya da diğer programlara dair en önemli ipuçlarını eğitimlerde katılımcılara anlatıyorlar. Bu sayede kişiler kendilerini yazılım ve teknoloji alanında geliştiriyorlar. İngiltereli eğitmenler tarafından verilen eğitimler arasında agile, adobe, pyhton, cassandra, data centre, f5 ve red hat eğitimi gibi farklı eğitimler bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı