Sponsorlu Bağlantılar

Kalite ve Sait Döner

Kalite ve Sait Döner

Sait döner her daim hijyen ve kalitenin adresi olmuştur. Bu nedenledir ki franchise bayilikleri hız kesmeden artmaktadır. Marka değerinin farkına varan işletme sahipleri bayilik alarak işletmelerini kısa zamanda büyütmektedir. İlk İstanbul’un çeşitli semtlerinde varlık gösteren firma şuan ülkenin pek çok noktasında bayilikleri aracılığı ile var olmaya devam etmektedir. Bayiliklerine büyük imkanlar sunan firmanın konsept ve vizyon hedefleri cazip gelmektedir. Ekstradan maliyetlere katlanmak istemeyen işletmeler kurulu sistemin kolaylığının farkına vararak bayi olmayı daha avantajlı görmektedir. Sait döner dijital varlık olarak da sektörde kendini göstermeye devam etmektedir.

Sait Döner Bayisi Olmak

Hazır döner üzerine kurulu 60 ton ürün işleyebilen tesisi bulunması nedeniyle firma bayilikleri büyük kolaylık kazanmaktadır. Bayiliklerde ekstrada n ürün hazırlama zahmeti yoktur. Ürünler tesislerden hazır paket halinde gelerek pişirilmeye hazır şekilde  teslim edilir. Gelişmiş lojistik ağı sayesinde elde edilen soğutmalı taşıtlar ile ürünler soğuk zinciri bozulmamış şekilde teslim edilir. Tüm hijyen sertifikaları haiz olan firma bu uzmanlıklarını bayilikleri ile de paylaşmaktadır. Bayilikleri her anlamda geliştiren firma hijyen ve satış gibi eğitimlere de oldukça önem vermektedir. Web sitesini ziyaret ederek birçok bilgi hakkında detaylı bilgiyi kolayca edinebilirsiniz. Sosyal medyada da varlık gösteren firmanın başarılarını tüm objektifliği ile gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca iletişime geçmek isteyenler için firmanın 0212 323 16 86 numaralı hattı her daim açıktır.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı