Sponsorlu Bağlantılar

Kanal Yönetimi

Otel Programı

İyi bir otel programı kullanmak, oteli iyi yönetebilmekle eşdeğerdir. Çünkü otel programları yapısından dolayı kullanan kişilere bilgiler sunar. Bu bilgiler küçük ya da büyük otellerin en iyi şekilde yönetilebilmesini sağlar. Bulut tabanlı olan bir otel programı, yazılım kurulumuna ihtiyaç duyulmadan kullanılmaya başlanabilir.

Kullanışlı Özellikler

Otel programlarında en kullanışlı özellik olarak kanal yönetimi belirtilebilir. Bu özellik sayesinde oda planları, misafirlerin profilleri, raporlar tek bir çatı altında takip edilebilir. Çoklu dil destekleri sayesinde istenilen dilde kullanılabilirler.

Check-in, konaklama ücreti gibi detay içeren konular sorun haline getirilmeden kısa sürelerde çözümlenebilir. Bu da otel işletmeciliği yapan kişilerin, müşterileri gözünde daha intizamlı çalıştığını gösterir. Bu nedenle otel hizmeti başkalarına da tavsiye edilebilir.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı