Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe Nedir?

Karın Germe Nedir?

Karın bölgesinde zamana ve yaşanan olaylara bağlı deformasyonlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Ankara karın germe operasyonları sıklıkla tercih edilen ve başarılı olan operasyonlardır. Bir çeşit estetik operasyon olan karın germe işlemleri karın ve göbek estetiği içerisinde en etkili olan yöntemdir. Zaman içerisinde kilo, hamilelik gibi sebeplerden dolayı gevşeyen, sarkan karın derisi toplanarak istenilen görüntüye kavuşulması için Ankara karın germe operasyonları tercih edilir.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Meme büyütme operasyonları kişinin memnun olmadığı göğüslerine hacim kazandırmak için uygulanan işlemlerdir. Mutlaka muayene edilerek karar verilmesi gereken Ankara meme büyütme operasyonları bazen özgüven kazanılması için bazen de kanser tedavisinden sonra kişiler uygulanmaktadır. Meme büyütme operasyonları için cerrah olası 3 farklı noktadan tek kesi ile implantı yerleştirir. Yerleştirilen bu implantlar önce boş bir şekilde iken daha sonra tuzlu suyla doldurulur.

Meme Büyütme Fiyatları

Meme estetikleri kişilerin istedikleri görünüme kavuşması için yapılan operasyonlardır. Kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve yapılacak işlemlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Ankara meme büyütme operasyonlarında mutlaka 1. Kalite malzeme kullanılması fayda sağlar. Bu malzemeler ömürlük olarak kullanıldığı için kişilerin konforlu bir yaşam sürmesine ve sağlık açısından sorun yaratmadan kullanılmasına imkan sağlar. Ankara meme büyütme operasyonlarında kullanılan marka ve çeşit fiyatlar üzerinde oldukça etkili faktörler arasındadır.

Liposuction Nedir?

Ankara liposuction bölgesel bir incelme sağlayan yağ aldırma operasyonudur. Amaç bölgede oluşan fazla yağların vücuttan atılması işlemi olup çeşitli yöntemler yardımıyla yapılmaktadır. Hamile ve sağlık problemi olan kişilerde uygulama yapılamadığı gibi yaşlı olan kişilerde de yapılması önerilmez. Operasyon sonrası uzman doktorun tavsiye ettiği korselerin kullanımı hızlı bir toparlanma sağlayacağından dolayı mutlaka öneriler dinlenmelidir. 1-3 hafta arası iyileşme görülerek iş hayatına geri dönülebilir.

Lazer liposuction Yaptıranlar

Fazla yağlarından diyet ve spora rağmen kurtulamayan kişiler Ankara liposuction tercih ederken lazer yöntemiyle yapılmasını isterler. Klasik olan yağ aldırma yöntemlerine göre birçok avantajı olduğu için daha sık tercih edilir. Bu avantajlar arasında iyileşme süresinin hızlı olması gelmektedir. Hızlı olan iyileşme süresi cerrahi bir işlem olmamasıyla etkilidir. İyileşme süresi hızlı olan lazer liposuction genel olarak daha fazla yağ kaybı olan ve sıkılaşma oranının daha yüksek olduğu estetik bir işlemdir. Lazer liposuction işleminde yağlar lazer ışınları sayesinde parçalanarak yok edilmesi sağlanırken aynı zamanda morarmış olan ince damarlarında tedavisi yapılabilir. İstedikleri görünüme kavuşmanın konforunu yaşayan kişiler için estetik operasyonlar arasında tercihlerinde ilk sırada Ankara liposuction lazer uygulaması gelmektedir.

Karın Germe Nasıl Olur?

Karın germe operasyonu öncesi mutlaka uzman doktor muayenesi ve radyolojik tetkiklerin yapılmış olması gereklidir. Göbek deliği tekrardan oluşturularak karın kaslarına müdahale edilir ve kaslar sıkılaştırılır. Bu işlemler esnasında sezaryen izinin olduğu bölgeden kesiler atılır. Ameliyat estetikle yapıldığı için kişilerde görüntü problemi yaşanmadan istediği görüntüye kavuşma imkanı verilir. Ankara karın germe ameliyatları karın sarkması, gevşeklik gibi görüntüler ortadan kalkarak düz ve güzel bir görüntüye kavuşmak mümkündür.

Karın Germe Ne kadar Sürer?

Ankara karın germe operasyonları kişiye göre değişiklik gösterirken en fazla 3 saat süren bir zaman dilimine ihtiyaç duyulur. Bunun sebebi ise karın germe işleminin olacağı bölgenin genişliğidir. Normal karın germe ameliyatlarında süre böyleyken mini olan karın germe ameliyatlarında süre 1 saattir ve ufak çağlı bir germe operasyonu uygulanır. Dikişlerin atılma tekniği, kasların durumu, karın bölgesindeki alanın genişliği gibi faktörler karın germe operasyonunun süresini uzatacaktır.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı