Sponsorlu Bağlantılar

Küresel Salgın İle Sosyal Medya Kullanımı Artış Gösterdi

Küresel Salgın İle Sosyal Medya Kullanımı Artış Gösterdi

Yapılan araştırmalara göre küresel salgının baş göstermesi ve tüm dünyanın evlerinde karantina altında olması nedeni ile sosyal medyaya olan ilgi de neredeyse iki katı oranla arttı. Evlerinde vakit geçiren kişiler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile eğlenirken aynı zamanda da sosyal medyayı haber alma ve iletişim için de kullanıyor. Sosyal izolasyon kurallarına uyan ve evde kalan her yaşta birey ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanabilmesi açısından öne çıkan ilk şey teknoloji oluyor. Bu süreç içerisinde insanlar bilgiye ulaşabilmek için televizyondan daha çok dijital platformlar içerisinde vakit geçiriyor. Bu pandemi dönemi içerisinde kullanıcılar sosyal medya üzerinden daha önce hiç olmadığı şekilde bir araya geliyorlar. Sosyal medya kullanıcı sosyalleşme, eğitim ve iletişim gibi süreçleri yürütebilmek amacı ile de grup aramalarını kullanıyor. Teknoloji Videoları hakkında daha fazla bilgi ve habere ulaşabilmek için haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer 2 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek

Sessiz bir yer 2 filminin yönetmenliğini John Krasinski üstleniyor. İlk filmi 2018 yılında vizyona giren sessiz bir yer korku filminin devam halkası olacak olan Sessiz bir yer 2 filminin başrollerinde yönetmenin dışında Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe gibi isimler de yer alıyor. Filmde güvenlikleri ve hayatta kalabilmek için seslerinden vazgeçen bir ailenin hikayesi konu alınıyor. Devam filminde ise ilk filmde gerçekleşen saldırıdan kurtulmayı başaran kişilerin hayat hikayelerinin konu edilmesi bekleniliyor. Sinema Videoları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için haber yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyadan Challenge Videoları

Sosyal medya üzerinden paylaşılan Challenge videoları oldukça fazla etkileşim alan videolardır. Herkesin karantinada olduğu bu dönemde insanların sosyal medyaya olan ilgileri de artmıştır. Sosyal medyada challenge videoları ise en çok etkileşim alan videolardır. Genel olarak sosyal medya fenomenlerinin başlattığı bu challenge videoları oldukça popülerdir. Sosyal Medya Videoları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için https://www.haber365.com.tr/video/videyon-videolari adresi üzerinden haberlere ulaşım sağlamanız mümkündür. Bunun için linke tıklamanız yeterlidir.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı