Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon yaptırmak hem erkekler hem de kadınlar için son dönemlerin en popüler tercihleri arasında yer almaya devam eden İzmir lazer epilasyon ile şekillenen bir çeşit epilasyondur. İzmir lazer epilasyon kapsamında yapılan epilasyon oldukça çeşitlidir. Öncelikle kıl muayenesi gerçekleştirilir ve cilt renk tonu dikkate alınır.

Sonrasında ise belirli tarih aralıklarıyla seanslar gerçekleştirilir ve kıllardan kısa süre içerisinde kurtuluruz. Buz başlıklı ve iğneli olmak üzere iki çeşide ayrılan lazer epilasyon tamamen kıl köküne göre ve cilt renk tonuna göre yapılır. Yaklaşık olarak 8, 10 ya da 12 seanslık paketler halinde yapılan uygulamalar çok daha kısa bir zamanda da bitebilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

İzmir lazer epilasyon tarafından yapılmakta olan buz başlıklı lazer ve iğneli epilasyonun fiyatları elbette farklıdır. Paketler ve kampanyalar dahilinde standart olarak belirlenen fiyatları mevcuttur. Ancak buz ve iğneli olarak ayrılan fiyatlar aynı zamanda uygulanacak olan bölge sayısına göre de farklılık gösterebilir.

Ancak kampanya dönemlerinde ve sezonluk dönemlerde, çok daha uygun fiyatlar dahilinde lazer epilasyonunuzu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. En önemli ve en titiz kısmı ise tamamen kıl muayenesi sonrasında sizin için en uygun makinenin seçilerek işlemlere başlanacak olmasıdır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

İlk çeşit buz başlıklı olan lazer epilasyon çeşididir. Başlık daha küçüktür ve vücudun her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Başlığın ısıtma ve soğutma özelliği bulunur. Lazer epilasyon uygulaması esnasında herhangi bir yerde yanma hissi meydana gelmesin diye başlık buzlanmaya ve soğutucu etki göstermeye başlar. Diğer epilasyon çeşidi ise iğneli olan epilasyondur ve İzmir altın iğne olarak adlandırılır.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Cilt bakımı en önemli eylemlerden birisidir. Cildin kendini yenilemesi, aknelerden, lekelerden ve skarlardan kurtulması için tercih edilen İzmir hydrafacial uygulamasında ciltteki ölü hücreler dışarı atılır. Lekeler açtırılır. Akne ve siyah nokta gibi yağ bezeleri ve gözenek sorunlarına da İzmir hydrafacial veda etmeye hazırlanabilirsiniz. Cildin altında yer alan sorunlar yüzeye çekilerek kısa sürede tüm cildin bebek cildi gibi olması hedeflenir. Bu uygulama sayesinde cilt yenilenmiş bir hale gelir.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

İzmir altın iğne epilasyon merkezinizde uygulanmakta olan işlem cilt bakım işlemlerinden biri olarak bilinir. Lazer ışınları ve radyo frekans uygulaması kullanılarak ciltte yer alan sorunların giderilmesinde fayda sağlar. Özellikle de cilt üzerinde yer alan kırışıklıkların ve leke oluşumlarının önüne geçilmesinde oldukça uygun fiyatlı ve uzun vadeli bir uygulamadır. Son dönemlerde de en çok tercih edilen işlemler arasında yer alır. Cildin daha parlak ve daha gergin olmasına olanak sağlar.

 

Altın İğne Nedir? Ne İşe Yarar?

Güvenilir cilt bakım uygulamalarını yaptırmak ve uzun süre boyunca cildin taze görünmesini sağlamak herkes için son derece önemlidir. Cilt yüzeyinde yer alan siyah noktaların, sivilce ve aknelerin, yağ bezelerinin ve tıkalı gözeneklerinin giderilmesi için uygulanan altın iğne işlemi sayesinde tüm sorunlara veda edebilirsiniz.

Ciltte yer alan tüm sorunlar giderildikten sonra düzenli olarak seanslar şeklinde altın iğne uygulamasına devam edilir. Cildin çok daha sağlıklı olması ve bakıldığı zaman daha genç görünmesi için direkt olarak cilt yüzeyine uygulanan bir işlemdir. Üstelik bu işlem cilde hiçbir zara vermeden, ağrı ve acı hissettirmeden yapılan bir uygulamadır. Cildinize masaj etkisi ve ferahlık da sunan İzmir altın iğne ile siz de daha genç bir cilde sahip olmak içi geç kalmayın.

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı