Gündem

Lee ve Wrangler markaları TerraCity Antalya Alışveriş Merkezi’nde

Karma Marka Mağazacılık Ticaret A.Ş. çatısı altında Türkiye’ye iddialı bir şekilde geri dönen Wrangler ve Lee markaları, TerraCity Antalya Alışveriş Merkezi mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Denim tarihinin en köklü markalarından Lee ve Wrangler, TerraCity Antalya Alışveriş Merkezi -1 katında 527 metrekarelik alanda açılan mağazada, denim modasında yeni bir dönem başlatıyor.

Lee

Amerikan denim ve casual giyimin efsane markası Lee, 130 yıldır rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Lee; mükemmel fitleri ile adından söz ettirirken, logosu kadar cep şekli ile de kendini ayrıştırmış ve uzaktan bile görülse tanınır hale gelmiş bir marka.

Wrangler

Denimin, 1950’lerde gençlik hareketinin üniforması olarak adapte edildiğinde, gençlik tavrıyla eşanlamlı hale gelen ikonik marka Wrangler; çalışan, eğlenen ve cesur bireyselliği tanıyanların ruhuna hitap eden bir Amerikan simgesi. Muhteşem kesim ve fitleri ile her vücut tipi ve her yaşa uygunluğuyla öne çıkan Wrangler, kaliteden asla ödün vermeyen rahat kalıplarıyla Antalyalılar ile buluşuyor. 

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı