Sponsorlu Bağlantılar

Logolu ve Sertifikalı Vegan Ürünlere Sahip Olun

Logolu ve Sertifikalı Vegan Ürünlere Sahip Olun

 

Sizlere vegan belgelendirme hizmeti sunan ve ürünlerinizin gerçekten vegan olup olmadığını araştırarak piyasada ön plana çıkmasını sağlayan V-Mark, tamamen bağımsız bir kuruluştur. Çeşitli kurumlar tarafından akredite edilen bu kuruluş, sağladığı belgeler ve logolar ile ürünlerinizin veganlara ulaşmasını ve daha fazla satın alınmasını sağlamaktadır.

 

Genel olarak ürünlerinizi analiz eden ve gerekli kriterleri karşılaması halinde vegan belgesi sağlayan bu kuruluş, ürünlerinizin içeriği başta olmak üzere birçok unsurunu incelemektedir. Geniş kitlelerce belirlenmiş olan vegan kuralları çerçevesinde ürününüzü inceleyen kuruluş, ürünün üretim ve lojistik zinciri hakkında da denetlemeler yapmaktadır. Bu sayede ürünlerin veganlığa uygunluğu en iyi şekilde tespit edebilmekte ve tüketiciye güvenle ulaştırılmasını sağlamaktadır.

 

V-Mark Sertifikalı Ürünlerin Avantajları Neler?

 

V-Mark vegan sertifikası sahibi ürünler, diğer vegan ürünlere nazaran çok daha avantajlı bir konumadır. Çünkü bu ürünler, uluslararası çapta hizmet veren ve milyonların güvenine sahip olan V-Mark’ın logosuna; sağladığı sertifikaya sahiptir. Bu da ürünün, vegan bireylerce diğerlerinden bir adım önde tutulmasına ve gönül rahatlığıyla alınmasına yol açmaktadır.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı