Sponsorlu Bağlantılar

Makam Bayrağı

Makam Bayrağı

Bu tür bayraklar temsili niteliği olan bayraklardır. Kullanıldıkları yere göre de değişmektedirler. Ülkelerin, siyasi partilerin, firmaların, şirketlerin vs. kendine özel makam bayrakları bulunmaktadır. Yani kendilerini temsil eden bayrakları vardır. Üstelik temsili bayrak kullanmak ise geçmiş zamandan bu zaman kadar gelmektedir. Çok fazla çeşitleri olduğu için de bu sektör oldukça iş yapmaktadır. İsterseniz siz de araştırıp bütçenize uygun olan bayrak şeklini seçebilirsiniz.

Çeşitler

Öncesinde de söylediğimiz gibi makam bayraklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Fakat daha çok siyasi partiler özellikle seçim dönemlerinde kişilerin ilgisini çeksin diye makam bayrağı kullanmaktadırlar. Bunun için de makam bayağı üretimi oldukça fazladır. Üstelik diğer bayrak Çeşitleri olduğunu da söylemiştik. İşte çeşitleri: Olta Bayrak Çeşitleri,  Dernek- Siyasi Bayrakları, Kurum Bayrakları, Seçim Bayrakları, Atatürklü Bayraklar, Türk Bayrağı, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrağı, Flama Bayrak gibi makam bayrağı çeşitleri bulunmaktadır.

Kumaş Çeşitleri

Ayrıca bayraklar için kullanılan kumaş türleri de değişmektedir. Polyester saten, polyester raşel, triko, alpaka gibi kumaş çeşitleri kullanılmaktadır.

Üretim Teknikleri

Üretim teknikleri olarak da şunlar bulunmaktadır:

  • Dijital Baskı
  • Serigral Baskı
  • Empirme Baskı

Baskı türü çeşitleri de bu şekildedir. Ama bayrak için firmaya başvuru yapmadan önce firmanın logosu, kumaş ve teknik konusu hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer bu konu hakkında bir fikriniz yoksa firmadan gerekli yardımları aldıktan sonra işlemlere başlayabilirsiniz.

Fiyatlar

Bayrak fiyatı için standart bir fiyat söz konusu değildir. Bunun için firma ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Bayrağın ölçüsü, kumaş kalitesi de bu durumu etkilemektedir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı