Gündem

Malatya Doğanşehir araç filosunu genişletiyor

MALATYA (İGFA) – Malatya’da Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; şu anda 2 adet sıkıştırmalı çöp kamyonu ve 1 adet traktörün Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan tamamı belediyemizde çalıştırılmak üzere hibe edildiğini söyledi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum döneminde görüşmelerini yaptıklarını ifade eden Başkan Zelyurt, “Bu ihtiyaçlarımızı yerinde görerek bize bu hibeleri vermişlerdir. Bizim bu süreç içerisinde 1 adet Loder, 2 adet pikap ve bu arada 1 adet kamyon olmak üzere bu deprem sürecinde iş makinelerimizi ve araç filolarımızı büyütoyuruz. Çevre Bakanlığı’mıza depremden sonra ve depremden önce bizlere gösterilen bu ilgiden dolayı Cumhurbaşkanımıza, Çevre Şehircilik Bakanımıza teşekkür ediyorum.İlçemize hayırlı olsun diliyorum. Araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Hizmet için buradayız biz vatandaşa hizmet için devam edeceğiz. Yaparsa AK Parti yapar diyoruz.Memleketimize ve İlçemize hayırlı İnşallah rabbim bir daha böyle bir felaket göstermez” diye konuştu.

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -