Sponsorlu Bağlantılar

Motor Teknolojisini Koruyacak Motor Yağları

Motor Teknolojisini Koruyacak Motor Yağları

Motor yağı teknolojisi sayesinde artık motorlarda daha yüksek performans ve daha uzun ömürlü bir kullanım kalitesinin yakalanabilmesi mümkün olmaktadır. Bu gibi özellikleri dolayısı ile her bir motorda mutlaka motor yağı kullanımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Liqui Moly 5w30 motor yağı ise son derece güçlü performansı ile bu konuda tercih edilebilecek en özel motor yağlarından birisidir. Tekne motorlarında motor yağı kullanımına ilişkin olarak ise genellikle Motul yağ markası tercih edilmektedir.

En ileri teknoloji ve mühendislik kullanılarak geliştirilmiş olan Castrol Edge 5w30 motor yağı da motorun korunmasında son derece güçlü sonuçlar elde edilebilmesine yardımcı olmaktadır. Dünyaca ünlü otomobil markaları tarafından da son derece yoğun şekilde tercih edilmekte olan bir motor yağ modelidir. Günümüzde motorlar için özel olarak geliştirilmiş olan antifiriz teknolojisi ile de kış aylarında aracın çalışmasına engel teşkil edebilen donma sorunları ortadan kaldırılabilmektedir.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı