Gündem

Mustafa Palancıoğlu’ndan yatırım incelemesi

Mehmet UZEL(KAYSERİ İGFA)
Mahallede yapılan ve yapılması planlanan projeleri İldem Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emine Kurhan ile birlikte inceleyen Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak Melikgazi’nin birçok bölgesinde okullar, camiler sağlık ocakları, sosyal tesisler, Akıl Küpü Kütüphaneleri yapmak için sürekli gece gündüz çalışıyoruz. İldem’de bugün iki mahallemizi ziyaret ederek yapacağımız çalışmalarımızı inceledik. Cumhuriyet Mahallemizde kaba inşaatı biten camimizi de inceledik son durumu hakkında bilgi aldık.

Mahalleleri için taleplerini dinleyip sohbet ettiğimiz esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. İldem Bölgemize yaptığımız sosyal tesis, yollar ve yeni parklar gibi birçok hizmetin yanı sıra yeni yatırımlarla da bölgeyi geliştirmeye devam ediyoruz. Her mahallemiz bizim için kıymetli. Tüm ekiplerimizle sahadayız. İlçemize değer katacak olan çalışmalarımızı vatandaşlarımızın kullanımına en kısa sürede sunmak için gayretle çalışıyoruz. Bu yolda muhtarlarımız bizim en iyi çalışma arkadaşlarımızdan ve onlardan gelen talepler ve değerlendirmelerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün bir de Gesi Fatih Mahallemizde yapımı devam eden Kemal-Hülya Elmacıoğlu Cami’mizi inceledik. Ardından yine burada yapacağımız Akıl Küpü Kütüphanesi ve İkinci Bahar Evimiz için de inceleme yaptık. Tesisimizde gençlerimiz sıcak, güvenli bir ortamda ders çalışırken ikinci bahar evimizde de yaşlılarımız keyifli zaman geçirecek ve sosyalleşecekler. İldem’de ihtiyaç olan hizmetleri bir bir gideriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarımızın hemşehrilerimize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -