Teknoloji

NVIDIA Studio Workshop serisiyle 3 boyutlu modelleme eğitimleri başlıyor

NVIDIA, yaratıcı uygulamalarla çalışırken sanatçılara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en iyi performansı ve güvenirliği sağlayan NVIDIA Studio platformunu kullanarak Navras Akademi ile iş birliği yapıyor. Proje kapsamında düzenlenecek NVIDIA Studio Workshop serisinde 3 boyutlu modelleme ve oyun grafikleri konusunda bilgilendirerek bilgisayar oyunu oluşturmanın temel adımları konusunda eğitimler verilecek.

 

3 boyutlu modelleme ve oyun grafikleri uygulaması ile ilgilenen herkesin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği eğitimlerde bilgisayar oyunu yapmanın ana noktaları aktarılacak. Toplamda dört bölümden oluşacak eğitim serisinde NVIDIA Studio ile oyunlardaki nesnelerin ve karakterlerin modellenmesi, karakterlerin hareketlendirilmesi ve Unreal Engine üzerinden oyunların oluşturulması konu başlıklarında her biri bir saat olmak üzere canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

Sanatçıları ve endüstri profesyonellerini destekleyen NVIDIA Studio platformu; 3D, render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik dizayn, mimari görselleştirme ve yayıncılık gibi yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor. NVIDIA’nın sektör lideri GPU’ları ve Studio Sürücüleriyle yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek düzeyiyle gelişiyor ve hız kazanıyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı