Sponsorlu Bağlantılar

Online Platform

Online Platform

Günümüzde online eğitim platformları oldukça artmış durumdadır. Birçok kişi oturduğu yerden hem para kazanmak hem de bu anlamda eğitim alarak kendin i geliştirmek istiyor. Bu nedenle site bu konuda birçok kişiye öncülük ederek kişilerin kendi e ticaret ağlarını kurmada giden yolda onlara bir yol gösterici oluyor.

Shopify Dropshipping

Yabancı bir kelime olduğu için dilimizdeki karşılığı stoksuz satış anlamındadır. Shopify dükkan olarak kullanılabilir ve shopify dropshipping satış olarak düşünebiliriz. Dropshipping stoksuz satış olduğu için bu konu ile ilgili eğitimleri alabilmenizi site sağlıyor.

Kendi e ticaret merkezinizi kurabilir ve dünyanın birçok yerine satış yapabilirsiniz. Ayrıca shopify ödeme alt yapısını da aldığınız eğitimler ile pekiştirebilirsiniz. Shopify danışmanlık konusunda sitedeki eğitimlere ücretsiz kaydolarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı