Gündem

Osmangazililer Başkan Dündar’dan memnun mu?

Esmanur GÜLBAHAR – Ömer DEMİR – Reyhan ÖZDEMİR – Herkes Duysun
BURSA (İGFA) –
Bursa’nın en büyük, ekonomik ve kültürel açıdan da en gelişmiş ilçesi olan 137 mahalleyi sınırlarında bulunduran Osmangazi’de yaşayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Mustafa Dündar’dan memnun mu?

İşte söz Vatandaşta…

Bazı vatandaşlar Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’dan memnun olmadıklarını dile getirerek, “Başkanın 3. dönemi, dar bir alanda yapmış olduğu işlerde ne kadar memnun olduğumuzu sorarsanız ben şahıs olarak memnun değilim. Belediye başkanına sorsanız, ‘Ben dar bir alanda hizmet veriyorum, tarihi binaların içindeyim ve alan açıp hizmet edemiyorum.’ der. Ben bir esnaf olarak yollardan ve otoparklardan şikayetçiyim. Yetersiz. Yollarımız su içinde kalıyor.” ifadelerini kullandı.

Bazı vatandaşlar ise yeni başkanı merakla beklediklerini belirtirken, Mustafa Dündar’dan ise memnun olduklarını kaydetti.

“Mustafa Dündar kişilik olarak 1 numaralı başkandır” diyen Osmangazililer, görüşlerinde “Türkiye’de ilk 5’e giren borçsuz bir belediye başkanıdır. Memnunuz ama üç dönem olduğu için yeni gelecek kişiyi merakla bekliyoruz. Osmangazi coğrafyasına göre değerlendirirsek memnunuz. Kişisel olarak bir isteğim olmadı fakat sadece başkanlarımızdan, meclis üyelerimizden ve muhtarlarımızdan bölgesinde ihtiyacı olan canlara dokunmalarını istiyoruz. Gençlere yaptığı yatırımlardan gayet memnunuz.” ifadelerini kullandılar.

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -