Sponsorlu Bağlantılar

Özel 3D Baskılar

Özel 3D Baskılar

Müşterilerine, FDM, MJF, SLA ve ColorJet malzemeleriyle 3d baskı hizmeti veren firma, en çok tercih edilen hizmetleri üretmektedir. Kaliteli ve güvenilir çalışanları, ürünlerin istendiği gibi olmasını sağlarken aynı zamanda müşterilerin memnun kalmasını ve akıllarındakini 3 boyuta çevirmesini sağlamaktadır.

Tasarım ya da Hazır Şablon

Dilerseniz tasarım yaptırabileceğiniz, akılınızdaki fikirleri aktararak üretim aşamasına geçebileceğiniz firma, çizim ve program kullanım yeteneği olanların, özel dosyalarındaki çizimleri de yazıcılarına yükleyerek bastığı bilinmektedir. Üretilen tüm 3d baskı ürünleri ilk olarak modelleme yapılarak, müşteri onayına tabii tutulmaktadır.

3d baskı Ankara ilinde hizmet veren firma, müşterilerine kargo aracılığıyla da ürün gönderimi yapmaktadır. Tasarımlar online olarak iletilmekte, devamında onaylama olarak basılmaktadır.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı