Sponsorlu Bağlantılar

Özel Tasarımlarla Tespih ve Aksesuarlar

Özel Tasarımlarla Tespih ve Aksesuarlar

 

Erkeklerin sıklıkla kullandığı tespihlerin koleksiyonerleri de çoktur. Her koleksiyonda olması gereken tespih çeşitlerinden biri de kehribar tesbih modelleridir. Yüzyıllarca doğanın kuytu yerlerinde olgunlaşan ağaç reçinelerinden oluşan kehribar her ne kadar bir taş değilse de yarı değerli taşlar içinde değerlendirilir. Oldukça kıymetli bir malzeme olduğu için damla kehribar adı verilen gerçek kehribarlar yanında kehribar tozundan yapılan sıkma kehribarlar da itibar görür. Sıkma kehribarlar damla kehribara göre daha uygun fiyatlıdır.

 

Ve Tesbih web sitesinde farklı renk ve modellerde kaliteli kehribar tespihler beğeniye sunulmuştur.

 

Erkek Yüzük Modelleri

 

Ve Tesbih web sitesinde atölyelerde ince el işçiliğiyle hazırlanan özel tasarım erkek yüzük modelleri de bulunabilir. Osmanlı, Selçuklu, Fatih Sultan Mehmet, Ay Yıldız gibi konseptlerde hazırlanmış yüzükler mevuttur.

 

Ve Tesbih firmasının çalışma ortağı olan atölyelerde özel olarak üretilen erkek yüzük, bileklik, madalyon, kolye gibi aksesuarlarda yarı değerli taşlara da yer verilir. Her taşın kendine özgü enerjisi ve şifası olduğu bilindiğinden seçim yapılırken bu özelliklere dikkat edilmesi önerilir.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı