Sponsorlu Bağlantılar

Rehberlik Hizmeti Hakkında

                                                    Rehberlik Hizmeti Hakkında

Rehberlik denince akıllara gelecek bir firmadır. Firma insanlara rehber olmayı ve sorunlarıyla ilgilenmeyi ilke edinmiş başarılı bir oluşumdur.

Rehberlik hizmeti sayesinde evinde olan pek çok insanın yol göstericisi olan firma başarısını devam ettirmekte ve üstüne koyarak adım adım ilerlemektedir.

Kişiyi tanımayı sağlayan formları, üyelerinin yararı için yaptığı anketlerle dikkat eksikliği konusunda sorun yaşayanlar için adeta çığır açmaktadır. Amacı bireyleri geliştirmek ve sorunlarına tam bir çözüm bulmak olan firma, her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Psikolojik danışmanlık hizmeti ile yardıma ve doğruları gösterecek bir rehbere ihtiyacı olanların yanında olmaktadırlar. Analiz, raporlama, yapay zekaya uyumlu testler ve teknolojiye ayak uyduran oluşumuyla rehberlik konusunda tercih edilmesi gereken firmaların en başında gelmektedir.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı