Sponsorlu Bağlantılar

Risk Değerlendirmesi

Risk Değerlendirmesi

Gözetim hizmetleri veren bir firma olarak, çeşitli programlar uygulayarak, işletmeler için risk değerlendirmesi yapıyorlar. Risk değerlendirmeleri için neler yaptıkların, sitenin, menü bölümünde oluşturulan içerik bilgilerini inceleyebiliyorsunuz. Yönetim sistemleri, ticari faaliyetlerin geniş katılımlar ile daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Uzman çalışanları ile verdikleri hizmetlerde, üretim, ürün paketleme, ürün yükleme ve taşıma aşamalarında oluşabilecek tüm riskleri belirliyor, raporlama yaparak tespitlerini sunuyorlar.

Güvenlik Yönetimi

Uluslararası standartları esas olarak güvenlik yönetimi için ISO 31000 standardı uygulamalarını işletmeler için düzenliyorlar. Kalite, güvenlik, sağlık, tüm ürün çeşitleri için her zaman önemli olan kriterler arasında yer almaktadır. Bu kriterler birbirinin tamamlayıcısıdır ve işletmelerde kalitenin oluşturulabilmesi için önem taşımaktadır. Verilen hizmetler ile işletmelerin tüm güvenlik yöntemin sistemleri ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Yönetim Hizmetleri

Risk değerlendirmesinin yapılabilmesi için yönetim hizmetlerinin oluşturulması gerekiyor. Yapılan çalışmalar sonrasında oluşturulan sertifikasyon ile risk belirleme, çevresel durum tespiti, teknik durum tespiti gibi standartlar uygulanabiliyor. Güvenlik yönetimi için ISO 20000, ISO 27001:2013, ISO 28000 belgelendirme işlemleri yapılıyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı