Sponsorlu Bağlantılar

Salvadorlu dev firma tüm dünyada

 

Allcryptomine ile Madenciliğe Nasıl Başlayabilirsiniz?

 

Madencilik yapmayı planlıyorsanız, ilk olarak yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyarsınız. Daha sonra, Bitcoin gibi popüler kripto para birimleri için bir cüzdan oluşturup ve karlılığı hızlandırmak için bir madencilik havuzuna katılmalısınız. Bu havuzlar, madencilik güçlerini artırmak için kaynaklarını birleştiren madencilikgruplarıdır. Madencilikten elde edilen kar daha sonra bu havuzdaki tüm üyelere eşit olarak dağıtılır. Böylece madencilik havuzları, bireylerin birlikte daha etkin çalışmasına olanak tanır.

 

Ayrıca, hiçbir otoritenin bu sistemi yönetmeye başlayacak kadar güçlü olamayacağını garanti eder. Bu madencilik süreci, blok zincirine yeni işlem verisi blokları eklemek için çok önemlidir. Yeni bir blok, yalnızca bir madenci yeni bir kazanan Proof-of-work ( Çalışma Kanıtı) ile ortaya çıkarsa, blok zinciri sistemine eklenir. Ağda her 10 dakikada bir gerçekleşir. Proof-of-work, kullanıcıların kazanmadıkları ekstra paraları basmalarını önlemeyi amaçlar.

 

Kripto Para Üretimi Yapmak Çok Kolay

Eğer yeni bir iş modeli yapmak istiyorsanız ilk olarak gündemde olan iş modellerini araştırmalı daha sonra da o iş modellerinden sizler için en uygun olanı bulmalısınız. Aksi durumda iflas edebilir, tüm motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan kripto para madenciliği ile Ethereum, Bitcoin ve diğer binlerce kripto para birimini üretmeye başlayabilirsiniz.

Kesinlikle Bir Madencilik Donanımına Sahip Olmalısınız

Bugünün şartlarında evinizde bulunan kullanıcı dostu bir bilgisayar veya eski bir madencilik ekipmanı kullanarak para kazanmanız oldukça zor. Yeni sayılan madencilik donanımlarını ayırt eden özellikleri ise son 6 ay içerisinde üretilmiş olmaları. Oldukça verimli fakat fiyatları ise birçok iş modeline göre oldukça pahalı olan bu cihazların tedarik işlemleri de pek kolay sayılmaz. Ayrıca, tek ihtiyacınız olan güçlü bir “Kripto para donanımı / kripto madencilik donanımı” değil. Bahsi geçen bu donanımlar, kaliteli bir güç kaynağına, kesintisiz ve güçlü bir internete ve soğutucu cihazlara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle serin bir yerde tutmanız gereklidir.

 

Madencilik Donanımı Kiralayın

Eğer kripto para madenciliği yapmak, elinizde bulunan coin miktarını arttırmak istiyor, fakat yeterli bütçeyi toplayamıyorsanız madencilik cihazı kiralama hizmeti sunana firmalar ile iş birliği yapabilirsiniz. Bu şirketler finansal yeterliliğini henüz tamamlayamamış fakat ekonomik açıdan özgür olmak isteyen bireylerin nispeten kolay yoldan para kazanmasını amaçlıyor. Bizimde hizmetini verdiğimiz bu yeni nesil iş modeli birçok insan için ek gelir kaynağı olarak hizmet veriyor. Bu hizmeti verirken sizler için onlarca önlem alıyoruz. Bunlardan bazıları:

Şifreleme tabanlı güvenlik.

Anında para çekme Bu çalışmanın sonucu olarak, madenciler kripto para ile ödeme alırlar. Bu, yeni madeni paraların dolaşıma girmesine izin verdiği için madenciliktir.

Dünya genelinde madencilik ile ilgili güvenilir hizmet vermekte olan firmalar bulunuyor. Bu firmalar üzerinden alacağınız hizmet ile birlikte bitcoin üretim noktasında çalışmalara başlanabiliyor. allcryptomine.com  platformu neredeyse dünyanın her köşesine bitcoin üretim cihazları kiralayarak üretim yapmak isteyen kişilere yardımcı oluyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı