Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Tiktok Hesabı

Satılık Tiktok Hesabı

Satılık Tiktok hesabı ilanlarında yer alan fiyat seçenekleri, hesabın takipçi sayısına göre değişiyor. Satılık Youtube kanalı türleri, izlenme sayısı, abone sayısı gibi faktörlere göre özel olarak ücretlendiriliyor. Satılık Instagram hesabı ilan sayısının çok olması, sosyal medya ağının yoğun kullanılmasına bağlıdır. Site tarafından verilen aracılık hizmeti ile sosyal medya hesap satıcıları ile alçıları güvenli bir platform üzerinde buluşmuş oluyorlar.

Güvenli Ödeme

Instagram satılık hesap türlerini arayanlar, ihtiyaçlarına göre sitenin ilan sayfasından seçim yapabiliyor. Satılık Twitter hesabı ilanları, önceden takipçi sayısı artırılmış hesaplardır. Instagram, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya hesapları satın almak isteyenler, güvenli ödeme seçenekleri ile işlemlerini yapabilmek için siteye üye giriş yapmaları gerekiyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı