Sponsorlu Bağlantılar

Seo, Baclink ve Editörlük Hizmetleri

Seo, Baclink ve Editörlük Hizmetleri

Firma web sayfası olan kişiler için seo, baclink ve editörlük hizmetleri veriyor. Bu sayede kişiler web sitelerinin daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha etkili olmasını sağlayabiliyorlar. Seojen tüm hizmetlerini profesyonel olarak yerine getirip müşteri memnuniyetini kazanıyor. Ayrıca web sayfalarında yayınlanacak makaleye ihtiyaç duyan kişiler için makale hizmeti de veriyor.

Paket Satışları

Firma verdiği hizmetler için hazır paket satışları da gerçekleştiriyor. Bu sayede kişiler paket satın alarak kullanıma anında başlıyorlar. Firmanın müşterilerine sunduğu paketler arasında baclink ve SEO paketleri yer alıyor. SEO paketlerinde Google News kaydı olan sitelerden tanıtım alma imkanı veriyor. Paketlere bağlı olarak tanıtım sayısı 5, 10, 25, 35 ve 50 site olarak değişiyor. Yapılan tanıtım ve blog yazıları web sayfasının yükselişine yardımcı oluyor.

Backlink paketleri ise gümüş, gold, bronz ve platinium gibi paketler oluyor. Bu paketlerde anahtar kelime, makale, tanıtım yazısı ve baclink yer alıyor. Tanıtım yazıları pakete göre farklı sayılarda bloggers, news ve wordpress sitelerinden yapılan tanıtımlar oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı