Sponsorlu Bağlantılar

Su Arıtma

Su Arıtma

Firma 15 yılı aşkın bir süredir su arıtma sektöründe varlığını devam ettirmektedir. Uzman ekipleriyle sayısız başarıya imza atmışlardır. Su Arıtma Sistemleri ile 8,5 PH değerine sahip, zengin oksijenli, zengin mineralli su, firma aracılığıyla evlere taşınmaktadır. Paslanmaz su arıtma cihazı ile müşterilerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlar en kısa sürede karşılanmaktadır.

Sunulan Hizmetler

Firma yurt içi ve yurt dışına satışlar yapmaktadır. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre hizmetler sunulmaktadır. Kaliteli su arıtma cihazı ile güvenle suyunuzu tüketebilirsiniz. Ekonomik su artıma seçenekleri ile yıllardır gelişerek hizmetlerine devam etmişlerdir. Müşterilere satış öncesi danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sunulan diğer hizmetler, içme suyu arıtma, atık su artma, endüstriyel arıtma gibi daha pek çok şekilde hizmet sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı