Sponsorlu Bağlantılar

Sunucu Barındırma

Sunucu Barındırma

Sunucu barındırma hizmeti, sunucu donanımının, enerji kaynaklarının, soğutma sistemlerinin, güvenlik önlemlerinin ve yedeklilik hizmetlerinin sunulan bir veri merkezinde kullanılmasını içerir. Sunucu barındırma hizmeti, genellikle şu ana kategorilerde sunulur:

Kiralık Sunucular (Dedike Sunucular): Bu hizmette müşteri, kendisine tahsis edilen fiziksel bir sunucuyu tamamen kullanır. Bu sunucular genellikle özelleştirilebilir ve organizasyonun ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılandırılabilir.

Sanal Özel Sunucular (VPS): VPS hizmeti, fiziksel sunucunun sanal bölümlere ayrılmasıdır. Her müşteri, kendisine tahsis edilen sanal sunucuyu bağımsız bir sunucu gibi kullanabilir.

Paylaşımlı Sunucular (Shared Hosting): Bu hizmet, birden fazla kullanıcının aynı fiziksel sunucuyu paylaştığı bir hizmettir. Her kullanıcı, sunucunun kaynaklarını diğer kullanıcılarla paylaşır. Paylaşımlı sunucular genellikle web hosting hizmetlerinde kullanılır. VDS satın al hizmeti için hemen iletişime geçin.

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.
Başa dön tuşu