Sponsorlu Bağlantılar

Tente Ürünleri

Tente Ürünleri

Tente faaliyetleri 1983 yılında başlamıştır. 35 yıllık bir tecrübe ile önemli işlere imza atılmıştır. İzmir ilinde başlayıp Türkiye’nin birçok iline hizmetler götürülmüştür. Sunulan hizmetlerde kaliteden ödün vermeden yıllarca büyük bir gayret gösterilerek bugünlere gelinmiştir.

Uzman ekip ile yıllarca müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalar sürdürülmüştür. Kaliteli ürünler önemli başarıların önünü açmıştır. Ödüller peşi sıra gelmiştir. Alanda birçok ödüle layık görülen, İzmir tente durmadan yola devam etmiştir.

Sunulan Hizmetler

Ürünler büyük bir ustalıkla hazırlanıp sunulmuştur. Sıfır ya da ikinci el tente satın almanız mümkündür. 81 ilde profesyonel bir şekilde hizmetler sunulmuştur. Ürünler 5 yıl süreyle garanti altındadır. Tenteler sağlam kumaşlar ve ince işçilik ile hazırlanmaktadır. Satış firmasından toplu olarak sipariş vermeniz mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı