Sponsorlu Bağlantılar

Verimli Uygulama Paslanmaz Ürün Kompozit Cephe Kaplama

Yapılarda yangın anlamında olumsuz durumların oluşumunu engelleyen önlemlerin alınabilmesi için en az olarak B1 FR sınıfı yangın geciktirme özelliğine sahip kompozit cephe kaplama ve beraberinde farklı yangın oluşumunu engellemeye sahip yangın geciktirici elemanların tercih edilebilmesi oldukça önemlidir. Can ve yapı güvenliği açısından önemli rol oynayan kompozit cephe kaplama sistemleri birçok renk seçeneğine sahip olmaktadır.

 

Alüminyum Kompozit Cephe Kaplama Sistemleri

 

l Paslanma yapmayan alüminyum kompozit cephe kaplama tasarımda özgürlük ve esneklik sağlayacak çeşitliliğe sahip olmaktadır.

l Yüzey düzgünlüğüne sahip olmakla birlikte tamiri ve oluşan arızaların giderilmesi oldukça kolay olmaktadır.

l Binaya ek yük getirmeyerek deprem açısından güvenilirlik sağlamaktadır.

l Oluşan basit bina bozukluklarını gidererek hoş bir görüntü elde edilmektedir.

l Çevre dostu bir uygulama olarak çevreye hiçbir zararı olmaz.

l Uzun vadede kullanım ömrü sağlayarak müşterilerin tasarruf etmesine olanak sağlar.

l Montaj süresi oldukça hızlı olduğu gibi bakımı da oldukça kolay olmaktadır.

Güneş Kırıcı Sistemler

 

Güneş kırıcı sistemler; başta ticari amaçlarla kullanılan yapılar olmak üzere güneş enerjisinden en yüksek oranda yararlanılmak istenen tüm binada uygulanabilme özelliğine sahip olmaktadır. Güneş enerjisinden yüksek oranda faydalanmanın yanı sıra güneş ışınlarının kontrol edilmesine de olanak sağlayan güneş kırıcı sistemleri binanın içine giren güneş ışınlarının zararlı etkisine karşı koruma sağlamaktadır.

 

Yeni inşa edilen yapılara monte edilebilen bir sistem olma özelliğinin öne çıkarması ile çıkan güneç kırıcılar eski binaların dış cephe kaplamalarına da kolaylıkla entegre edilme olanağı sağlamaktadır. Yenilenebilir enerji kullanımı sayesinde çevreye en az zararı veren güneş kırıcı sistem olma özelliğini taşımaktadır.

 

Verimli Ürün Olan Güneş Kırıcı Sistemleri

 

Fonksiyonel olarak oldukça etkili olan güneş kırıcı sistemleri görsel olarak da yapıya olumlu katkı sağlamaktadır. Güneşin ısıtıcı etkisini ortadan kaldırmaya olanak sağlayan güneş kırıcı sistemleri yaz aylarında iç mekanın ısınmasını engelleyen ve soğutma giderlerini de düşürmeye imkan sağlayan özelliğe sahip olmaktadır. Dış ve iç sistem olarak ikiye ayrılan güneş kırıcı sistemi bakıma ihtiyacı olan bir ürün olma özelliğine sahiptir. Güneşin zararlarından koruyan Güneş kırıcı sistemleri bakımında usta gerektiren birkaç nedenler olmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı